Základní školy pouze s druhým stupněm
Grund- und Mittelschule Perlesreut
Grund- und Mittelschule Röhrnbach
Grund- und Mittelschule Schönberg
Mateřské školy
Základní školy s prvním i druhým stupněm
Grund- und Mittelschule Hohenau
Grund- und Mittelschule Jandelsbrunn
Grund- und Mittelschule Perlesreut
Grund- und Mittelschule Röhrnbach
Grund- und Mittelschule Schönberg
Zavedení zónového tarifu počínaje 1.04. 2021
Vážení cestující,
od 01.04. 2021 bude nově zaveden v okrese Freyung-Grafenau zónový tarif. Jednotlivé zastávky budou rozděleny do zón. Díky tomu můžete jet z bodu A do bodu C pouze s jednou jízdenkou.
Mapu zón najdete zde a příslušný cenový přehled si můžete stáhnout zde.
Ceny jízdného závisí na počtu zón, kterými projedete mezi nástupem a výstupem. Pro stanovení ceny, prosím, spočítejte všechny zóny, kterými jste projeli (počítá se i opakovaná cesta). V případě více možností platí nejnižší počet zón, skutečná trasa se nebere v úvahu. Žádné počítání „křížem krážem“. Vždy sledujte trasu. Jizdné pak můžete vyčíst z tabulky jízdného.
Nejvyšší počet zón: 16
Protipandemická opatření ve veřejné dopravě
Prosím nadále dodržujte předepsaná hygienická opatření.
- Prosím, dbejte na hygienická opatření a mějte zakrýtá ústa a nos (respirátorem FFP2) ve všech autobusech veřejné dopravy a školních autobusech. Toto se týká také zastávek. Oznámení o hygienických opatřeních (LBO) najdete zde.
- Pokud je to možné dodržujte prosím rozestupy 1,5 metru mezi osobami. To znamená, že některá místa/řady budou volná/volné, aby byly dodrženy rozestupy.
* U dětí od 6 do 15 let je dostačující běžná ochrana úst a nosu.
Jezdit časteji autobusem!
Svazky linek, koncepce místní dopravy, na sebe navazující spojení, konec provozních zákazů - podmínky, které vyjadřují jedno: Okres udělal hodně, aby cestování autobusem pro všechny výrazně zatraktivnil. Zbývá jediné: Nastupovat!
Od září 2018 vytvořila nová koncepce veřejné dopravy výrazně více veřejných autobusových linek, které jsou lépe koordinovány.
Díky zavedení upgradu pro studenty, mohou jezdit ve svém volném čase zdarma na všech trasách okresu Freyung-Grafenau. Linkami 100 a 200 také do Pasova.
Klasický systém linek je také doplněn o radiobus. Za tímto účelem se musí cestující nahlásit na dopravním centru nejméně hodinu před odjezdem.
Časteji autobusem!
Nabídka linek, koncepce místní dopravy, na sebe navazující spojení, konec provozních zákazů - podmínky, které vyjadřují jedno: Okres udělal hodně proto, aby cestování autobusem pro všechny výrazně zatraktivnil. Nezbývá než nastupovat!
Od září roku 2018 vzniklo díky nové koncepci veřejné dopravy výrazně více veřejných autobusových linek s lepší návazností.
Díky zavedení Upgradu pro studenty, mohou jezdit ve svém volném čase zdarma na všech trasách okresu Freyung-Grafenau. Linkami 100 a 200 také do Pasova.
Klasická nabídka linek je také doplněna o ,,autobus na zavolání.” Za tímto účelem se musí cestující nahlásit na dopravní centrále nejméně hodinu před odjezdem.
Mapa autobusových linek
Mapa nových autobusových linek (platná od 01.09.2018) je k dispozici ke stažení zde.
Soupis autobusových zastávek
Přehled zastávek společnosti Brunnhölzl najdete zde:
Nový seznam zastávek provozovatelů Pfeffer / Pfeffer / Sieghart a Dafinger bude brzy následovat.
Následující odkazy odkazují částečně na externí weby. Kliknutím se dostanete na jízdní řády.
Přehled
Odjezdový plán Autobusové nádraží Freyung
Abfahrtsplan der Linienbusse am Busbahnhof Freyung gültig seit 01.11.2019
Abfahrtsplan der Rufbusse am Busbahnhof Freyung gültig seit 01.11.2019
Odjezdový plán Autobusové nádraží Waldkirchen
Abfahrtsplan der Linienbusse am Busbahnhof Waldkirchen gültig seit 10.02.2020
Abfahrtsplan der Rufbusse am Busbahnhof Waldkirchen gültig seit 10.02.2020
Ilzer Land východ
Linka 100 - Expresní autobus Passau - Hutthurm – Röhrnbach – Waldkirchen – Freyung – Grafenau
Echtzeitauskunft der Linie 100
Linka 101 Perlesreut – Ringelai – Freyung
Linka 102 Perlesreut – Röhrnbach – Außernbrünst – Waldkirchen
Linka 103 Empertsreut – Wamberg – Wolfertsreut – Ringelai
Linka 104 Fürsteneck – Aschberg – Hochwegen – Hirtreut – Perlesreut
Linka 105 Oberanschießing – Perlesreut
Linka 106 Fürsteneck – Wilhelmsreut – Außernbrünst – Röhrnbach
Linka 107 Röhrnbach – Kumreut – Karlsbachmühle/Neureut – Freyung
Linka 108 Kumreut – Reisersberg – Voggenberg – Röhrnbach
Linka 109 Freyung – Karlsbach – Wotzmannsreut – Waldkirchen
Linka 110 Fürsteneck – Perlesreut – Biberbach/Ringelai – Grafenau
Ilzer Land západ
Vezměte prosím na vědomí změněnou zastávku na linkách 200, 201, 202.
Nová přestupní zastávka od 15.07.2019: Hörmannsdorf
Linka 200 Passau – Schönberg (-Grafenau) – Spiegelau – Riedlhütte
Linka 201 Tittling – Haus im Wald – Grafenau
Linka 202 Saldenburg – Thurmansbang – Tittling
Linka 205 Zenting – Thurmansbang – Saldenburg – Grafenau – Schönberg
Linka 206 Thurmansbang – Solla – Kirchberg – Mitternach/Haibach – Gerlesreuth – Schönberg - Grafenau
Linka 207 Manglham – Lungdorf/Solla – Bärndorf – Innernzell – Hilgenreith/Kniereit – Schöfweg
Linka 208 Rettenbach (Thurm.) – Thurmansbang – Saldenburg – Preying – Rettenbach (Sald.)
Linka 209 Eging/Zenting – Ellerbach/Ranfels – Thannberg – Thurmansbang
Linka 210 Thannberg – Loderhof – Lanzenreuth – Saldenburg – Preying – Thurmansbang (-Tittling)
Linka 211 Daxstein – Zenting – Thurmansbang
Linka 212 Schönberg – Bärnstein – Grafenau
Linka 213 Elmberg – Seiboldenreuth – Neudorf – Grafenau
Linka 214 Biberbach – Harretsreuth – Haus im Wald (-Grafenau)
Linka 215 Langfurth – Allhartsmais – Schöfweg – Innernzell – Schönberg – Grafenau
Linka 216 Wolfertschlag – Eppenschlag – Raben/Hartmannsreit/Großmisselberg – Schönberg - Grafenau
Obce v národním parku
Linka 301 Zwiesel – Klingenbrunn – Spiegelau – Riedlhütte – Grafenau
Linka 302 Grafenau – St. Oswald – Riedlhütte – Waldhäuser – Neuschönau – Grafenau
Linka 303 Reichenberg – Riedlhütte – Spiegelau
Linka 304 Neuschönau – Haslach – St. Oswald – Reichenberg – Riedlhütte
,,Vesnický" autobus Spiegelau (Dorfbus Spiegelau) – Dodatečná nabídka obce Spiegelau (pondělí, čtvrtek, pátek)
Wolfsteiner Waldheimat
Linka 401 Hinterfirmiansreut – Philippsreut – Hinterschmiding – Freyung
Linka 403 Finsterau – Mauth – Kreuzberg – Ahornöd – Freyung
Linka 404 Freyung – Hohenau – Schönbrunn – Mauth/Freyung
Linka 405 Hohenau – Bierhütte – Saulorn – Hohenau
Linka 406 Geyersberg – Grillaberg – Freyung
Abteiland
Linka 501 Philippsreut – Haidmühle – Neureichenau – Jandelsbrunn – Waldkirchen
Linka 502 Freyung – Grainet – Vorderfreundorf – Böhmzwiesel – Waldkirchen
Linka 503 Schulverkehr Grainet/Hinterschmiding
Linka 504 Sonnen – Rosenberg – Heindlschlag – Jandelsbrunn (-Waldkirchen)
Linka 505 Waldkirchen – Auerbach – Hintereben – Solla – Böhmzwiesel – Waldkirchen
Linka 506 Altreichenau/Jandelsbrunn – Kaltwasser – Hintereben – Spitzenberg - Jandelsbrunn -
Linka 507 Jandelsbrunn/Altreichenau – Gsenget – Binderbruck – Neureichenau –
Linka 508 Waldkirchen – Oberfrauenwald – Dorn – Oberndorf – Waldkirchen
Linka 509 Waldkirchen – Bernhardsberg – Neidlingerberg – Holzfreyung – Hauzenberg
Linka 510 Neureichenau – Riedelsbach – Neureichenau – Altreichenau – Grainet – Freyung
Zubringerbus Ilztalbahn
Linka 605 Freyung – Informační centrum národního parku Lusen – Finsterau a zpět (Freyung - Nationalparkzentrum Lusen - Finsterau und zurück)
Linka 606 Haidmühle hranice/Nové Údolí – Waldkirchen a zpět (Haidmühle Grenze - Waldkirchen und zurück)
Časový plán
Bavorský jízdní řádn App
Okres Pasov
Jízdní řády okresu Pasov naleznete pod následujícími odkazy:
Ostatní jízdní řády:
Waldbahn bzw. Länderbahn